Výhra byla na dosah, nakonec bereme s Rájcem jen bod

30.09.2012 12:54

1. liga, 19. kolo: AC Okrouhlá - DKS Kopeček Rájec 1:1 (1:0) branky: Bašný

Sestava: Ščudla - Kužel P., Vít, Kovařík M. - Bašný, Ševčík V., Král, Pukl, Kužel M.

O víkendu náš čekalo završení čtyřzápasového domácího turné, kdy k nám zavítal velice "oblíbený" tým Kopeček Rájec. Hosté si delegovali rozhodčího a ještě se nechtěli smířit se sestupem z nejvyšší soutěže. V utkání bylo hodně soubojů, hrálo se docela tvrdě ale férově. Dostali jsme se jako prví do vedení, kdy Toreho střela byla lehce tečovaná a skončila v síti. Do poločasu jsme šli za příznivého stavu. Ve druhém dějsví se šance přelévaly z jedné strany na druhou a musíme poděkovat Jirkovy, který zneškodnil obrovské šance soupeře. Ale i my jsme mohli několikrát skorovat a zlomit tak definitivně Kopeček. Ve druhé minutě nastavení jsme ale inkasovali a nakonec se tedy body jen dělily za remízu 1:1. O víkendu máme volno, pak už jen dva zápasy, kdy doma přívítáme posledního mistra AC Kozárov a poté nás čeká cesta do Lomnice...