V poháru jdeme do druhého kola

05.04.2015 08:37

Pohár 2015, 1. kolo: FC Sampdoria Poříčí - AC Okrouhlá 6:7 (2:2) branky: Mucha 4, Kamenický 2, Meluzín

Sestava: Novotný - Vít, Bašný, Kejík - Kamenický, Procházka, Meluzín, Mucha

Zápas se odehrál na umělce v Letovicích, protože zimní ráz počasí nás nepustil na přírodní trávu do Poříčí. Poprvé se tak mohli předvést dvě nové posily ze Svitávky, kteří byli na premiéru celí natěšení :) Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, Muchyn dvakrát dobře zamířil, prostřelil golmana a rázem jsme vedli o dvě branky. Jenže soupeř dokázal do poločasu výsledek srovnat. Ve druhém dějství to byla docela velká přestřelka, domácí dokonce odskočili o hrozivé tři góly, ale my jsme se nevzdali a asi během minuty jsme dokázali utkání vyrovnat a poté i rozhodnout. Zápas se moc nepovedl Toremu, kterému dělal balon značné poblémy, dokonce nahrál soupeři na dvě branky, managerská židle se pod ním značně houpala, tým ho ale vítězstvím podržel. Hodně divoký vstup do sezony, postup se ale počítá, ve 2. kole nás čeká další těžký soupeř, a to Kozárov, který vyhrál na Oboře 7:3, hrát by se mělo na Babyloně 1. května v 17 hodin...