V oslabené sestavě jsme v Lomnici neuspěli

21.10.2012 13:02

1. liga, 22. kolo: FC Microtex Lomnice - AC Okrouhlá 6:2 (2:1) branky: Vít, Ševčík V.

Sestava: Pukl - Vít, Kužel M. - Ševčík V., Král, Bašný, Novák, Polák

V neděli nás čekal poslední zápas sezony, kdy jsme zavítali do 40 km vzdálené Lomnice. Domácí byli v tabulce o bod za námi a mohli nás v případě vítězství přeskočit. Do utkání jsme vstoupili velice dobře, kdy po pěkné kombinaci Toreho s Žabkou se trefil do odkryté branky Viťák. I nadále jsme hráli aktivně, tlačili se do útoku, jenže goly nepřicházely a soupeř nás trestal. Dvakrát využil rychlého brejku, naše obrana byla rozhozená a Lomnice otočila skore ve svůj prospěch. Výsledkem 2:1 skončil i první poločas. Ve druhé půli domácí brzo vstřelili po naší ztrátě na půli hřiště třetí branku, ale my jsme nadále bojovali a po zásluze jsme snížili, kdy Viťák našel dobrou přihrávkou volného Laďi a ten hlavou mířil přesně. Poté přišli další šance, jenže jsme už nedokázali dotlačit míč do brány, hlavně Žabka byl několikrát v dobré pozici. Soupeř pak přidal další branky a utkání končilo za stavu 6:2. Bohužel jsme hráli v omezené sestavě, navíc nevyužili vytvořené šance a zaslouženě tak prohráli. Ale celý tým zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost. I Kowalski v bráně předvedl několik výborných zákroků, ale taky se nezapřel jako nástupce svého otce a Luďova klička už je pověstná :))) Sezonu jsme sice zakončili ztrátou bodů, ale 1. liga se bude hrát na Okrouhlé i příští rok. Zhodnocení, tabulka a střelci budou doplněni v týdnu...