S Rozhraním jsme rozhodli až v závěru zápasu

12.10.2013 22:39

1. liga, 20. kolo: AC Okrouhlá - FK Rozhraní 2:1(1:1) branky: Mucha, Kejík

Sestava: Pukl - Vít, Kužel P, Novotný D - Ševčík V, Kejík, Mucha, Kužel M, Bašný, Meluzín

Na Rozhraní jsme ztáceli před zápasem šest bodů a proto jsme chtěli utkání zvládnout a navázat na dobrý druhý poločas proti Holešínu. Do branky musel Luďa, s píšťalkou v ruce řídil utkání Bax. Od začátku jsme byli aktivnější než soupeř, ale na vyloženější šanci jsme čekali. Poté se ale dobře probil středem hřiště Muchyn, který přesnou tvrdou střelou k tyči nedal golmanovi Rozhraní šanci, ten jen pro informaci chytá za divizní Svitavy. Hosté ale nečekali s odpovědí moc dlouho, po chybě v obraně míč skončil až v naší síti, Luďa bohužel míč neviděl a vyrovnání bylo na světě. Remízou 1:1 skončil i první poločas. Ve druhém dějství se nejprve ocitl v dobré šanci Pepuša, poté i Tore, ale ani jeden se brankově neprosadil. Hrálo se hodně nahoru dolů, rozhodnout se mohlo na obou stranách. Chvíli před koncem ale přišel rozhodující okamžik, kdy Muchyn zahrál roh na přední tyč a na Kejasovu křižnou střelu brankář Rozhraní nedosáhl. Poté sice ještě tentýž golman trefil přes celé hřiště tyč naší brány, od té se míč ale odrazil vedle a zápas jsme tak dotáhli do vítězného konce. Přítomna byla i naše celebrita z Liberce Bobo, který fandil i s celou rodinou. Dosáhli jsme tak už na pěkných 30 bodů, které stačí zatím jen na sedmé místo. Nyní nás čeká další domácí zápas, tentokrát derby se Suchým...