Lomnici jsme doma sestřelili sedmi góly

17.06.2012 13:02

1. liga, 11. kolo: AC Okrouhlá - FC Microtex Lomnice 7:2 (2:1)branky: Vít 3, Kejík 2, Ševčík V., Ševčík P.

Sestava: Ščudla - Kužel P., Vít -  Ševčík V., Kejík, Ševčík P., Král, Novák

Za krásného teplého slunečného počasí jsme doma nastoupili v posledním utkání jara, a tak jsme chtěli zvítězit a potěšit naše fanoušky, kteří nás přišli podpořit. Chybělo nám ale několik hráčů, nicméně Lomnice přijela taky v oslabené sestavě a tak se čekalo vyrovnané utkání. Předvedli jsme ale výborný taktický tah a poslali Ševy na hrot útoku. Spolupráce bratří Ševčíků fungovala na jedničku a ti zařídili také první gol utkání. Poté jsme vstřelili i druhý gól, ale Lomnice záhy snížila. V samém závěru poločasu byl Ševa faulován ve vápně a byla z toho penalta. Kejas ale střílel pouze do tyče a tak poločas skončil 2:1. Ve druhém dějství jsme hru ale ovládli, předváděli dobrý fotbal a Lomnici nasázeli dalších pět branek. Pochvalu zaslouží hlavně Viťák, který si výborně plnil práci v obraně, podporoval útok a navíc dal svůj první hattrick. Ale celý tým pracoval na jedničku a zaslouženě jsme získali 3 body. Díky patří ještě skvělé obsluze, která zásobovala hladové a žíznivé a tak konec jara se vydařil náramně...