Dobře rozehraný duel s Orlem jsme nezvládli

23.04.2015 21:13

1. liga, 3. kolo: TJ Orel Boskovice - AC Okrouhlá 7:5 (2:3) branky: Kamenický 3, Procházka, Mucha

Sestava: Novotný - Vít, Martínek - Kejík, Kamenický, Procházka, Meluzín, Mucha

V pondělí zavečer jsme sehráli v Boskovicích zápas s místním Orlem, který nám vyhověl s přeložením na jeho hřiště. Nepřítomen byl náš manager Roman, který musí vydělávat na rodinný život :) My jsme ale začali velmi dobře a po pěkných akcích jsme odskočili už na 3:0, když se prosadil dvakrát Patrik a jednou Muška. Jenže do poločasu domácí dokázali zápas zkorigovat a dotáhli se na rozdíl jedné branky. Nemá cenu ani rozepisovat, co všechno jsme v prvním poločase zahodili, ale bylo toho víc než dost. Ve druhém dějství už to byla víceméně přestřelka, ze které vyšel lépe Orel a zvítězil. My můžeme litovat těch zahozených šancí v prvním poločase, nicméně je to příslib do dalších zápasů, jen musíme zlepšit tu koncovku, třeba už teď v něděli, kdy nás čeká další těžký soupeř a to Sadros...