Sezóna 2016

 

Aktuální výsledky a tabulka na stránkách Malé kopané Blansko

 

 

1. SENÁTORSKÁ liga

  1. kolo

Domácí

So 26. + Ne 27. března

Hosté

So  1600

TORPÉDA Vážany

  6 

:

     1 

AC Okrouhlá

So  1600

FC FULGUR Býkovice

 3

:

     9 

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 8

:

     2

FC Světlá

Ne 1000

FK Rozhraní

 1

:

     0 

KANAP Karolín

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 13

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 3

:

SK VIKTORIA Suchý

               

  2. kolo

Domácí

So 9. + Ne 10. dubna

Hosté

So  1600

FC SAMPDORIA Poříčí

 4

:

 7 

SOKOL SADROS Boskovice

So  1600

TORPÉDA Vážany

 1

:

2

FC FULGUR Býkovice

So  1600

FC Světlá

 1

:

 4 

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

FK Rozhraní

 6

:

 2 

AC Okrouhlá

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 2

:

 5 

KANAP Karolín

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 12

:

4

TJ OREL Boskovice

               

  3. kolo

Domácí

So 23. + Ne 24. dubna

Hosté

So  1600

AC Okrouhlá

   5 

:

 2 

SK VIKTORIA Suchý

So  1600

FC FULGUR Býkovice

  1

:

 1 

FK Rozhraní

Ne 1000

KANAP Karolín

  4

:

 3 

FC Světlá

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

  2

:

  2 

LPP Lhota u Lysic

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 21

:

 6 

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 14

:

 4 

FC SAMPDORIA Poříčí

               

  4. kolo

Domácí

So 30. dubna + Ne 1. května

Hosté

So  1600

FC Světlá

 2

:

Okrouhlá

So  1600

FC SAMPDORIA Poříčí

 2

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

FK Rozhraní

 3

:

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 11

:

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 12

:

KANAP Karolín

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

1

:

5

FC FULGUR Býkovice

               

  5. kolo

Domácí

So 7. + Ne 8. května

Hosté

So  1700

AC Okrouhlá

 0

:

LPP Lhota u Lysic

So  1700

FC FULGUR Býkovice

 2

:

FC Světlá

So  1700

TORPÉDA Vážany

 2

:

FK Rozhraní

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 7

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

KANAP Karolín

 5

:

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 7

:

SK VIKTORIA Suchý

               

  6. kolo

Domácí

So 14. + Ne 15. května

Hosté

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

  3 

:

FK Rozhraní

So  1700

FC Světlá

 4

:

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 5

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 1

:

AC Okrouhlá

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 8

:

FC FULGUR Býkovice

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 2

:

KANAP Karolín

 

  7. kolo

Domácí

So 21. + Ne 22. května

Hosté

So  1700

AC Okrouhlá

  8 

:

FC KVASAR Černá Hora

So  1700

TORPÉDA Vážany

 10

:

FC Světlá

So  1700

FC FULGUR Býkovice

  5 

:

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

FK Rozhraní

 1

:

SK VIKTORIA Suchý

Ne 1000

KANAP Karolín

 8

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 7

:

LPP Lhota u Lysic

               

  8. kolo

Domácí

So 4. + Ne 5. června

Hosté

So  1700

FC Světlá

  3 

:

FK Rozhraní

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

  3 

:

SK VIKTORIA Suchý

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 5

:

FC FULGUR Býkovice

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 13

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 1

:

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

KANAP Karolín

  5 

:

AC Okrouhlá

               

  9. kolo

Domácí

So 11. + Ne 12. června

Hosté

So  1700

AC Okrouhlá

13 

:

FC SAMPDORIA Poříčí

So  1700

FC FULGUR Býkovice

 5 

:

KANAP Karolín

So  1700

TORPÉDA Vážany

 4

:

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

14 

:

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

FK Rozhraní

 2

:

10 

LPP Lhota u Lysic

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 7 

:

FC Světlá

               

10. kolo

Domácí

So 18. + Ne 19. června

Hosté

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

 8

:

FC Světlá

So  1700

AC Okrouhlá

  7 

:

FC FULGUR Býkovice

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 11 

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 8

:

FK Rozhraní

Ne 1000

KANAP Karolín

 0

:

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 11

:

SK VIKTORIA Suchý

               

11. kolo

Domácí

So 25. + Ne 26. června

Hosté

So  1700

FC FULGUR Býkovice

  2 

:

FC SAMPDORIA Poříčí

So  1700

FC Světlá

 0

:

11 

LPP Lhota u Lysic

So  1700

TORPÉDA Vážany

 0

:

KANAP Karolín

Ne 1000

FK Rozhraní

 5

:

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 4

:

11 

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 25 

:

AC Okrouhlá

 

12. kolo

Domácí

So 13. + Ne 14. srpna

Hosté

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

  4 

:

LPP Lhota u Lysic

So  1700

AC Okrouhlá

 2

:

TORPÉDA Vážany

So  1700

FC Světlá

 5

:

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

KANAP Karolín

 2

:

FK Rozhraní

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 13

:

FC FULGUR Býkovice

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 5

:

FC KVASAR Černá Hora

               

13. kolo

Domácí

So 20. + Ne 21. srpna

Hosté

So  1700

AC Okrouhlá

 3 

:

FK Rozhraní

So  1700

FC FULGUR Býkovice

1

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 9 

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 6

:

FC Světlá

Ne 1000

KANAP Karolín

 12

:

SK VIKTORIA Suchý

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 3

:

LPP Lhota u Lysic

               

14. kolo

Domácí

So 27. + Ne 28. srpna

Hosté

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

  3 

:

TJ OREL Boskovice

So  1700

TORPÉDA Vážany

 5

:

SOKOL SADROS Boskovice

So  1700

FC Světlá

 0

:

KANAP Karolín

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 9

:

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 8

:

AC Okrouhlá

Ne 1000

FK Rozhraní

 1

:

FC FULGUR Býkovice

               

15. kolo

Domácí

So 3. + Ne 4. září

Hosté

So  1700

FC FULGUR Býkovice

  2 

:

SK VIKTORIA Suchý

So  1700

TORPÉDA Vážany

  1 

:

FC SAMPDORIA Poříčí

So  1700

AC Okrouhlá

 3

:

FC Světlá

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 2

:

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

KANAP Karolín

 2

:

LPP Lhota u Lysic

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

15 

:

11 

FK Rozhraní

               

16. kolo

Domácí

So 10. + Ne 11. září

Hosté

So  1700

FC Světlá

  3 

:

FC FULGUR Býkovice

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

 2

:

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 7

:

AC Okrouhlá

Ne 1000

FK Rozhraní

  9 

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 13

:

KANAP Karolín

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 8

:

14 

SOKOL SADROS Boskovice

               

17. kolo

Domácí

So 17. + Ne 18. září

Hosté

So  1700

FC FULGUR Býkovice

 1 

:

LPP Lhota u Lysic

So  1700

AC Okrouhlá

 3

:

TJ OREL Boskovice

So  1700

TORPÉDA Vážany

 4

:

SK VIKTORIA Suchý

Ne 1000

KANAP Karolín

 4

:

FC KVASAR Černá Hora

Ne 1000

FK Rozhraní

 7

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 12

:

FC Světlá

 

18. kolo

Domácí

So 24. + Ne 25. září

Hosté

So  1700

FC Světlá

  3 

:

TORPÉDA Vážany

So  1700

FC SAMPDORIA Poříčí

 2

:

KANAP Karolín

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 6

:

FC FULGUR Býkovice

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 8

:

AC Okrouhlá

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 1

:

FK Rozhraní

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 7

:

SOKOL SADROS Boskovice

               

19. kolo

Domácí

So 1. + Ne 2. října

Hosté

So  1600

FC FULGUR Býkovice

  0 

:

FC KVASAR Černá Hora

So  1600

AC Okrouhlá

 6

:

KANAP Karolín

So  1600

TORPÉDA Vážany

 3

:

LPP Lhota u Lysic

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 5

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

FK Rozhraní

 7

:

FC Světlá

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 6

:

10 

TJ OREL Boskovice

               

20. kolo

Domácí

So 8. + Ne 9. října

Hosté

So  1600

FC SAMPDORIA Poříčí

  3 

:

AC Okrouhlá

So  1600

FC Světlá

 0

:

SK VIKTORIA Suchý

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 3

:

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 15

:

FK Rozhraní

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 2

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

KANAP Karolín

 5

:

FC FULGUR Býkovice

               

21. kolo

Domácí

So 15. + Ne 16. října

Hosté

So  1600

FC FULGUR Býkovice

  3 

:

AC Okrouhlá

So  1600

TORPÉDA Vážany

 1

:

FC KVASAR Černá Hora

So  1600

FC Světlá

 3

:

FC SAMPDORIA Poříčí

Ne 1000

FK Rozhraní

 0

:

TJ OREL Boskovice

Ne 1000

SK VIKTORIA Suchý

 6

:

LPP Lhota u Lysic

Ne 1000

SOKOL SADROS Boskovice

 11

:

KANAP Karolín

               

22. kolo

Domácí

So 22. + Ne 23. října

Hosté

So  1600

FC SAMPDORIA Poříčí

 4 

:

FC FULGUR Býkovice

So  1600

AC Okrouhlá

 6

:

11 

SOKOL SADROS Boskovice

Ne 1000

KANAP Karolín

 6

:

TORPÉDA Vážany

Ne 1000

TJ OREL Boskovice

 13

:

SK VIKTORIA Suchý

Ne 1000

LPP Lhota u Lysic

 5

:

0K 

FC Světlá

Ne 1000

FC KVASAR Černá Hora

 11

:

FK Rozhraní