V přestřelce s Rozhraním jsme byli úspěšnější

08.06.2015 20:21

1. liga, 10. kolo: AC Okrouhlá - FK Rozhraní 8:5 (5:1) branky: Kamenický 3, Meluzín 2, Mucha, Novotný, Tichý

Sestava: Ščudla - Vít, Kužel, Bašný, Novotný, Martínek - Kamenický, Minx, Tichý, Mucha, Meluzín

Utkání se hrálo netradičně v neděli ráno, za slunečného a velmi teplého počasí. Hosté si nechali delegovat rozhodčího, neboť na tom nejsou v tabulce nejlépe, mají pouze 4 body a okupují předposlední příčku. My jsme chtěli navázat na dobrý výkon z Poříčí, kde se nám střelecky a výsledkově dařilo. To se nám také povedlo, když Máňa přesnou střelou k tyči nedal golmanovi hostí šanci a otevřel skóre. Ve zbylém čase prvního poločasu jsme byli lepším týmem, to jsme potvrdili také střelecky a v poločase vedli pohodlným náskokem 5:1. Jenže ve druhém dějství jsme ukázali, jak se nemá bránit. Nkdo z útočníků se nechtěl vracet a Rozhraní toho využilo, když dokázalo srovnat stav na 5:5. Naštěstí jsme ale zápas opět zvrátili na svou stranu a dovedli do vítězného konce. Je to ale velké ponaučení pro příště, hlavně zlepšení obranné fáze, neboť nás čeká o víkendu Kvasar a to už zase bude jiný oříšek. Do arény dorazilo i spoustu fanoušků, vypilo se i hodně piva, takže nakonec povedená neděle...