V Karolíně jsme vydřeli bod

19.08.2012 15:21

1. liga, 13. kolo: Kanap Karolín - AC Okrouhlá 4:4 (0:1) branky: Král, Kejík 3

Sestava: Kovařík F. - Novotný, Kovařík M., Kužel M. - Kejík, Král, Bašný

V neděli jsme zajížděli do Karolína, kde se nám poslední roky nedaří získat body. Sestava byla značně omezená, k tomu ještě úmorné teplo, navíc Bax a Maňas po velmi náročném sobotním večeru, a tak málokdo věřil v nějaký úspěch. Utkání jsme začali v klidném tempu, do zakončení se nehnali a čekali co předvedou domácí. Pak se ale naskytla dobrá šance, Tore výborně našel Baxa a ten vstřelil svůj první historický gól za AC, navíc pro tento zápas jako náš kapitán. No flaška ho nemine :)))  Poté jsme přečkali několik šancí Karolína a poločas skončil 1:0 v náš prospěch. Druhá půle ale začala tak, jak si nikdo z nás nepřál a za 5 minut jsme prohrávali 2:1. Poté ale nastala velká přetahovaná o výsledek, když jsme museli dotahovat vždy jednogólový náskok domácích, ale podařilo se nám vždy srovnat krok, také zásluhou Kejasa, který dal snad svůj první hattrick v dresu AC, a tak utkání končilo za stavu 4:4. Opravdu velká pochvala pro celý tým, který bojoval až do konce a urval aspoň ten jeden bodík...