V Karolíně jsme dotahovali, ale na body to nestačilo

08.09.2013 13:08

1. liga, 15. kolo: Kanap Karolín - AC Okrouhlá 5:3 (3:1) branky: Mucha, Novák, Pukl

Sestavy: Kužel P - Ševčík P, Vít - Kužel M, Kejík, Pukl, Novák, Mucha

Sestavu do Karolína jsme bohužel lepili zase v neděli ráno, nakonec jsme přemluvili Muchina, Pavel Novák taky jel zabojovat a i Kejas na chvíli nastoupil. Do branky musel Čenda, kerý ale podal dobrý výkon. Karolín šel celkem brzy do vedení, kdy domácí borec se trefil přesně z těžkého úhlu. Poté jsme se dostávali do šancí i my, jenže třikrát nám stála v cestě branková konstrukce. Zato Karolín své šance proměňoval, a tak jsme zanedlouho porhrávali 3:0. V závěru se zadařilo i nám, kdy po autu Ševy už neměl Luďa se zakončením problémy. Po přestávce jsme byli i nadále aktivní, ale v koncovce se nám nedařilo. Karolín si náskok celkem hlídal a my jsme se přiblížili vždy jen na rozdíl dvou branek. Trefil se i Novas po dobře zahrané standartce Ševy a v závěru ještě Muška. Bohužel v Karolíně se nám už dlouhodobě nedaří, škoda nevyužitých šancí v prvním poločase, kdy nám soupeř odskočil na rozdíl tří branek. Ve druhém poločase nás přijel podpořit i liberecký fantom v bráně Přemysl, škoda že nemohl nastoupit. V sobotu je u nás pouť, v domácím prostředí přivítáme Orel Boskovice, tak třeba se podaří zaskočit favorita...