V Holešíně jsme zabojovali a otočili nepříznivé skóre

06.10.2013 07:24

1. liga, 19. kolo: HSK Holešín - AC Okrouhlá 3:5 (3:1) branky: Meluzín 2, Bašný, Kejík, Novotný A

Sestava: Ščudla - Vít, Kužel P, Novotný A - Ševčík V, Kejík, Kužel M, Bašný, Král, Meluzín

Do Holešína jsme jeli v početné sestavě, to bylo poslední venkovní zápasy spíš vyjímkou, ale tentokrát jen dobře. Roman nám slíbil za výhru pivo a proto motivace byla velká :) Ze začátku jsme se tlačili do šancí, měli i dobré příležitosti ke skórování, bohužel jak už je pravidlem nedáš dostaneš se napnilo, domácí dobře zakombinovali a už jsme prohrávali. Za chvíli to bylo už 2:0, kdy rychlonohý hráč Holešína si potáhl míč a ze střední vzdálenosti nedal střelou k tyči Jirkovi šanci. Naději nám dal Pepa, který překvapil domácího brankáře chytrolu střelou a snížil. Jenže na konci poločasu jsem zbytečně ztratili míč ve středu pole, domácí nás přečíslili a odskočili na rozdíl dvou branek. O přestávce jsme si říkali, že není nic ztracené, na tak malém hřišti můžeme dát rychlé góly a to se vyplnilo. Nejprve se opět prosadil kanonýr Pepa, který dělal domácím celý zápas problémy. Poté se optočil Tore kolem obránce a zavěsil. A do třetice Kejasovu nepovedenou střelu si domácí hráč srazil do branky. To vše jsme stihli asi za 4 minuty a Holešínští z toho byli pořádně zaskočeni. Teď to byli oni, kteří potřebovali vyrovnat a tlačili se do zakončení. Vše jsme ale přečkali a ke konci výsledek i potvrdili, kdy po pěkné akci se prosadil i Alda. Velmi vybojované 3 body, už jsme potřebovali zvítězit, takže vládla spokojenost. Tore nás vzal i na slibované pivo, za to mu patří dík :) Teď nás čekají dvě domácí utkání, nejprve s Rozhraním, poté derby se Suchým a nakonec ligy to nejtěžší, jedeme na Sadros...