Sadros rozhodl po půli a upevnil si vedení 1. ligy

23.06.2013 12:37

1. liga, 11. kolo: AC Okrouhlá - Sokol BK Sadros Boskovice 0:2 (0:0)

Sestavy: Ščudla - Kužel P, Ševčík P, Vít, Novotný - Pukl, Mucha, Ševčík V, Bašný, Kužel M

Už v pátek v 18:00 jsme se utkali s týmem Sadrosu Boskovice, protože v sobotu vstoupil do sňatku manželského náš odchovanec a hráč Přemysl Kovář, a tak v sobotu byla na programu svatba. Sadros zatím neohroženě kráčí za ziskem titulu 1. Italcars ligy, my jako čtvrtý tým tabulky jsme chtěli zabojovat o body. První půle byla celkem vyrovnaná, hodně šancí na obou stranách, golmani byli ale vždy na svém místě. Po poločase nás Sadros trochu tlačil a dokázal i skórovat, když po pěkné akci se prosadil Stara. Po chvíli přišla naše zbytečná ztráta míče na půlce, hosté šli do přečíslení a nejlepší střelec Sadrosu se nemýlil. Tore sice mohl ještě snížit a utkání tak zdramatizovat, ale jeho hlavička skončila pouze na brankové čáře a obránce míč odkopl. Ve zbytku času už branka nepadla a Sadros opět bodoval naplno. Jirka předváděl celý zápas neskutečné zákroky v bráně a držel nás nad vodou, bohužel bez vstřeleného gólu se dá těžko něco uhrát. Na konec jara jsme sice prohráli, ale byl to pohledný zápas, hodně šancí, divák musel být spokojen...