S Pentacem asi zasloužená remíza

16.09.2012 11:02

1. liga, 17. kolo: AC Okrouhlá - PentaCo Boskovice 3:3 (1:1) branky: Bašný, Vít, Mucha

Sestava: Ščudla - Kužel P., Vít, Kovařík M., Novotný - Novák, Bašný, Kužel M., Mucha, Kuda, Ševčík V., Ševčík P.

V sobotu jsme přvítali celek Pentaca, které si přijelo pro nějaký slušný výsledek. U nás se konala pouť, a tak i stadion byl slušně zaplněný, jen atmosféru trochu kazila v pátek vyhlášená prohibice. Hráčů bylo tentokrát hodně a byl s tím i trochu problém, protože ne každý si zahrál tak jak chtěl. Ale teď už k zápasu...hosté se dostali po náší chybě v obraně brzy do vedení, kdy Mireček střílel prakticky do prázné branky. Tore ale poté po pěkné akci srovnal. Remízou končil první poločas, jenže my jsme potřebovali víc. Ve druhém dějství jsme zvýšili aktivitu, jenže zase jsme hloupě inkasovali. Pak ale přišel dobrý míč na Ševy do vápna , kde nastal kontakt s hostujícím golmanem a byla z toho penalta. Muchin se nemýlil. Za malou chvíli Viťák využil výhody po faulu a bodlem nás poslal poprvé v zápase do vedení. Do konce zbývaly pouhé dvě minuty, neuhlídali jsme vysokého hráče před bránou a ten po hlavičce z autu rozesmutnil většinu fandů v AC aréně. Utkání tak skončilo výsledkem 3:3. Veliká škoda, vítězství nám proklouzlo mezi prsty a musíme dál bojovat o účast v nevyšší soutěži i pro příští ročník...