S Lažánkami jsme si zastříleli a vylepšili tak skóre

02.09.2013 22:02

1. liga, 14. kolo: AC Okrouhlá - FK Nedala Lažánky 16:2 (3:1) branky: Bašný 2, Kužel M 3, Meluzín 5, Ševčík V 2, Ševčík P 2, Ščudla, Vít

Sestava: Ščudla - Ševčík P, Vít, Pukl - Kužel M, Ševčík V, Bašný, Král, Meluzín

Ve 14. kole nás čekal zápas s Lažánkami, které zatím v 1. lize nasbírali pouhý jeden bod a mají hodně záporné skóre. Hosté přijeli s menším spožděním a se čtyřmi novými hráči na soupisce. První poločas byl takový vlažný, nadařila se nám moc kombinace, ale postupně se to zlepšovalo. Jako první se prosadil Viťák, který prosřelil golmana Lažánek. Do přestávky se podařilo ještě dvakrát rozvlnit síť, nicméně i hosté se v závěru trefili. Ve druhém dějství ale nastala exhibice, kdy se nám podařilo dát za poločas 13 branek, to je zhruba co dvě minuty, to gól. Nejvíce si zastřílel Pepa, který jich dal hned 5, za zmínku stojí určitě i Ševa se dvěma zásahy :))) Zápas tak skončil výsledkem 16:2 a fanoušci museli být spokojeni, protože tolik branek už asi dlouho neuvidí. V neděli nás čeká těžká práce v Karolíně, který nám dýchá na záda a ztrácí už jen bod...