S Karolínem pouze bod

15.04.2012 09:31

1. liga, 2. kolo: AC Okrouhlá vs KANAP Karolín 3:3 (0:2) branky: Pukl, Bašný, Ševčík V.

Sestava: Kovařík - Kužel P., Pukl, Vít, Ševčík P. - Kejík, Ševčík V., Bašný, Král, Kužel M.

První zápas na domácím hřišti jsme začali velmi aktivně a tlačili se hodně do zakončení, ale naše snaha ke gólu nevedla. Karolín nikam nespěchal, ve 4 lidech bránil a pouze nakopával na osamoceného útočníka. Jejich taktika se ale vyplatila, dvakrát potrestal naše chyby a bylo z toho poločasové vedení 2:0 pro soupeře. Druhý poločas jsme začali velkou snahou a po pěkné akci se nám podařilo snížit. Jenže pak přišla další chyba v obraně a Karolín opět odskočil na rozdíl dvou branek. Vrhli jsme všechny síly do útoku a nakonec se nám podařilo dvakrát skórovat a vyrovnat stav utkání. Jenže víc jsme už nestihli a tak zápas skončil 3:3. Bohužel opět jsme doplatili na mizernou koncovku, která nás stála vítězství...