Po výborném výkonu slavíme vítězství proti Kozárovu

14.10.2012 10:42

1. liga, 21. kolo: AC Okrouhlá - AC Kozárov 2:1 (1:0) branky: Ševčík V., Novotný

Sestava: Ščudla - Kužel P., Vít, Novotný - Bašný, Ševčík V., Král, Pukl

V sobotu k nám zavítal tým z Kozárova, který je v aktuální tabulce na děleném druhém místě a také tým, který ovládl poslední čtyři ročníky 1. ligy. Takže nás nečekalo nic jednoduchého. V utkání jsme ale byli více než vyrovnaným soupeřem, a také jsme se jako první dostali do vedení, kdy výborně hrající Laďa využil kvalitní přihrávky a zamířil přesně. Šancí bylo dost na obou stranách, ale do poločasu se už skore neměnilo. Ve druhé půli jsme se možná až moc zbytečně tlačili do útoku, nicméně kdybychom dali nějaké šnace, mohl být klid. To se ale nestalo a útočník Kozárova nás potrestal, kdy po malém zaváhání v obraně střelou k tyči nedal Jirkovi šanci. Zbraně jsme nesložili, naopak už za pár minut jsme vrátili vedení na svou stranu, kdy po krásné kombinaci Maňas zakončoval do prázdné branky. Kozárovští si ještě nějaké šance vytvořili, ale jako vždy spolehlivý Jirka nás svými zákroky podržel. Zápas jsme tak dotáhli do vítězného konce a kvalitním výkonem od všech hráčů jsme potěšili fanoušky, kteří si našli cestu do AC arény...