Napodruhé už jsme nedali Světlé šanci a zvítězili

26.05.2013 10:41

1. liga, 7. kolo: FC Světlá - AC Okrouhlá 1:5 (0:3) branky: Kužel M, Novotný D, Mucha 3

Sestava: Ščudla - Kužel P, Kužel M, Novotný D - Ševčík V, Pukl, Mucha, Bašný, Meluzín

Utkání začalo s časovou prodlevou až v 18:00, nicméně jsme chtěli napravit nepovedený zápas ze středečního poháru, kdy jsme ho po poločase ztratili. V sestavě se objevil i vedoucí mužstva Tore, který vynechal dva matche. Začali jsme větší aktivitou a to vyústilo i v první gól, kdy Maňas dokázal hlavičkou dostat míč až do branky. I nadále jsme byli lepším týmem a vytvářeli si šance. Do poločasu jsme ještě dvakrát rozvlnili síť a vedli tak 3:0. Ve druhém dějství domáci dokázali po přesné střele k tyči vstřelit kontaktní branku, my jsme ale hráli i nadále aktivně a vytvářeli si další brankové příležitosti, které Muchyn dokázal proměnit. V lize jsme tak po dvou ztrátách bodovali naplno a urvali vítězství 5:1. Utkání 8.kola 1.ligy s Holešínem se odehraje až v pozdějším termínu a to 14. června v 18:00 na domácím hřišti...