Na Orlu jsme nestíhali a soupeř nám dal lekci

02.09.2012 13:14

1. liga, 15. kolo: TJ Orel Boskovice - AC Okrouhlá 7:1 (5:0) branky: Král

Sestava: Ščudla - Novotný, Vít, Kužel M., Ševčík P. - Kejík, Král, Bašný

V neděli jsme zavítali do nedalekých Boskovic, kde jsme chtěli uhrát nějaký slušný výsledek s Orlem a přiblížit se záchraně v 1. lize. Realita ale byla vskutku jiná. Soupeř, na kterého jsme ztráceli pouhý bod, nám dal pěkně za vyučenou. Ze začátku to vypadalo, že můžeme domácí pozlobit, ale postupně si Orel vytvářel převahu, lehce se dostával za naší obranu a logicky přišly i góly. Do půle jich bylo 5 a to mohlo být ještě hůř, nebýt výborných zákroků Jirky. Bohužel ani druhý poločas nepřinesl zlepšení, ještě dvakrát jsme inkasovali. Pouze Bax v závěru upravil skóre na konečných 7:1. Zápas se nám vůbec nepovedl, soupeř byl všude o krok napřed a my jsme nestíhali. Teď nás čeká měsíční domácí turné, kdy hrajeme 4 zápasy po sobě na Okrouhlé a musíme bodovat, pokud chceme myslet na setrvání v nejvyšší soutěži...