Na konec sezony jsme zdolali Sadros Boskovice

25.10.2013 19:55

1. liga, 22. kolo: AC Okrouhlá - Sokol BK Sadros Boskovice 7:5 (2:3) branky: Mucha 6, Ševčík V

Sestava: Ščudla - Novotný D, Pukl - Kejík, Meluzín, Ševčík V, Mucha

Poslední zápas aktuálního ročníku první ligy malé kopané Blanenska nás čekal proti Sadrosu Boskovice, proti týmu, který vyhrál minulý ročník a letošní titul si zajistil už s předstihem. Hrálo se už v pátek v 16:00 na našem hrišti, protože Boskovice měli menší zakončenou u nás v hospodě u Boba. V prvním poločase nastoupili i největší tahouni Martínek s Havlíčkem, my jsme bohužel měli jen jednoho hráče na střídání. Sadros nás od začátku docela tlačil a šel i brzo do vedení. My jsme s něma chtěli hrát otevřený fotbal a to nebylo dobře. Asi po dvaceti minutách jsme tekli už 3:0 a vypadalo to na výprask. Proto jsme museli začít hrát víc z obrany a to přineslo ovoce. Do poločasu jsme dokázali po dovu pěkných akcích snížit na 3:2, kdy se dvakrát prosadil Muchyn. Do druhého dějství jsme vstoupili trochu nešťastně, kdy Sadros hned ze začátku udeřil a opět jsme museli dotahovat dvoubrankovou ztrátu. To se ale povedlo, neboť v útoku řádil nezastavitelný Muchyn, který neměl slitování a pálil jak u Verdunu. Nutno podotknout, že asi na čtři branky mu nahrál skvěle hrající Pepa, který ho hledal vždy v lepší pozici. Muchyn tak nakonec pokořil nejlepší obranu 1. ligy hned šestkrát a stal se králem odpoledne. Zápas nakonec skončil 7:5 pro nás, takže určitě parádní zakončení letošní sezony, kdy jsme obsadili pěkné 7. místo se ziskem 33 bodů...