Doma jsme dřeli, ale vítězství si odváží Kvasar

08.09.2012 20:05

1. liga, 16. kolo: AC Okrouhlá - FC KVASAR Černá Hora 1:2 (0:1) branky: Kužel M.

Sestava: Ščudla - Kužel M., Vít - Kejík, Král, Bašný, Ševčík V.

V sobotu jsme hostili v domácí aréně celek Kvasaru, který se pohybuje v popředí tabulky, takže další velice těžký soupeř. Bohužel jsme nastoupili pouze s jedním hráčem na sřídání a hlavně ze začátku to bylo znát. Soupeř rychle střídal a přehrával nás. Po jedné akci se míč dostal za naší obranu a hostující útočník prostřelil Jirky v bráně. Kvasar byl nadále aktivnější a ještě do poločasu nás dvakrát zachránila tyč. Ve druhém poločase jsme chtěli hrát aktivněji, více střílet, to se nám i celkem dařilo, jenže jsme po jednom brejku inkasovali a museli dohánět dvoubrankovou ztrátu. Ke konci jsme soupeře hodně zatlačili a Michal pěknou technickou střelou k tyči minutu před koncem snížil. Jenže víc jsme už nestihli a Kvasar urval všechny 3 body. Hratelný soupeř, doplatili jsme ale na málo hráčů a taky bezzubý útok, kdy Toremu s Kejasem se nedařilo. Musíme zabojovat v sobotu na pouť a porazit PentaCo...