Bedřichov udeřil v závěru a odváží si všechny 3 body

19.05.2013 09:58

1. liga, 6. kolo: AC Okrouhlá - FC Artis Bedřichov 2:3 (1:0) branky: Meluzín, Mucha

Sestava: Ščudla - Kužel P, Vít, Ševčík P - Pukl, Kužel M, Ševčík V, Meluzín, Mucha

V sobotu k nám zavítal tým z Bedřichova, který v probíhající sezoně ještě nebodoval. My jsme chtěli napravit zbytečnou ztrátu bodů z minulého kola na Orlu, to se nám ale nepovedlo. První poločas byl celkem vyrovnaný, i když jsme šancí měli o něco více. Ujala se jen přesně mířená střela Pepy, který nedal hostujícímu golmanovi šanci. Ve druhém dějství jsme bohužel zahodili několik dobrých příležitostí a soupeř nás potrestal. Poté jsme Bedřichov hodně zatlačili a po velém úsilí se podařili Muchinovi skórovat. Do konce zbývalo 5 minut, jenže jsme to takticky moc nezvládli, soupeř dvakrát v závěru udeřil a otočil skóre ve svůj prospěch. Na to už jsme nedokázali odpovědět a utkání jsme prohráli. Bohužel opět zbytečná ztráta bodů. Teď nás čeká dvojutkání proti Světlé, nejprve ve středu v poháru, poté v sobotu v rámci 1. ligy. Snad se dokážeme zvednout a obě utkání zvládneme...