Pohár 2015
Předkolo: sobota 21. března v 1500 hod. nebo neděle 22. března v 1000hod. |
|
|
|
||||
P - 1 |
ARTÉZIA ŠTĚŠTĚCHOV |
5(K) |
: |
0 |
MK VELKÉ OPATOVICE |
||
P - 2 |
DKS KOPEČEK RÁJEC |
2 |
: |
1 |
FK RUDNÁ |
||
P - 3 |
SK ŽÍZEŇ PETROVICE |
3 |
: |
4 |
FC ALUPO DOLNÍ LHOTA |
||
P - 4 |
FC STARS LETOVICE |
2 |
: |
3 |
TORPÉDA VÁŽANY |
||
P - 5 |
FC SEBRANICE 2002 |
1 |
: |
2 |
PENTACO BOSKOVICE |
||
P - 6 |
FC ŽĎÁRNÁ |
2 |
: |
0 |
FC BRŤOV |
||
P - 7 |
TJ SOKOL VALCHOV "B" |
3 |
: |
4 (PK) |
FK HOLEŠÍN / KUNIČKY |
1. kolo: sobota 4. dubna v 16.00 hod. nebo neděle 5. dubna v 10.00 hod. |
|
|
|
||||
1 |
TJ ŠERKOVICE |
4 |
: |
1 |
ARTÉZIA ŠTĚCHOV |
||
2 |
S.t.B JABLOŇANY |
8 |
: |
1 |
FC TŘEBĚTÍN |
||
3 |
FC DLOUHÁ LHOTA |
4 |
: |
2 |
KANAP KAROLÍN |
||
4 |
FK TUZEMÁK |
6 |
: |
7 (P) |
FC LYSICE |
||
5 |
SK JKP OLEŠNÁ |
4 |
: |
10 |
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
||
6 |
TJ RUDKA |
3 |
: |
2 |
FK JABLOŇANY |
||
7 |
KAMNÁŘI ŠTUDLOV |
2 |
: |
10 |
FC SVĚTLÁ |
||
8 |
FC VÍTĚJEVES |
3 |
: |
2 |
FC ROMA OLEŠNICE |
||
9 |
ARSENAL LOMNICE |
4 |
: |
2 |
DKS KOPEČEK RÁJEC |
||
10 |
KMK ÚJEZD U KUNŠTÁTU |
6 |
: |
0 |
SOKOL LHOTA RAPOTINA |
||
11 |
OREL BOSKOVICE |
14 |
: |
2 |
FK DEŠTNÁ |
||
12 |
SK VIKTORIA SUCHÝ |
4 |
: |
3 |
TJ SOKOL VALCHOV "A" |
||
13 |
FC SAMPDORIA POŘÍČÍ |
6 |
: |
7 |
AC OKROUHLÁ |
||
14 |
FK OBORA |
3 |
: |
7 |
AC KOZÁROV |
||
15 |
TJ SOKOL KŘETÍN |
5 |
: |
3 |
PANTHERS VANOVICE |
||
16 |
FC ALUPO DOLNÍ LHOTA |
3 |
: |
0 |
FC ROZSÍČKA |
||
17 |
SK KNĚŽEVES 2006 |
1 |
: |
7 |
TORPÉDA VÁŽANY |
||
18 |
FK PENZION ARTIS BEDŘICHOV |
2 |
: |
3 |
FULGUR BÝKOVICE |
||
19 |
MK SOKOL DRNOVICE "A" |
0 |
: |
3 |
HŘEBCI LUDÍKOV |
||
20 |
TJ K20 ŠOŠŮVKA |
4 |
: |
1 |
HASIČI MR. - SL. |
||
21 |
BC ČERVÁNKY RÁJEC |
5 (K) |
: |
0 |
MK SOKOL DRNOVICE "B" |
||
22 |
FC RAŠOV |
6 |
: |
7 (P) |
SK JESTŘEBÍ |
||
23 |
FC SPEŠOV |
1 |
: |
3 |
FPO BLANSKO |
||
24 |
PENTACO BOSKOVICE |
8 |
: |
0 |
FC BRUMOV |
||
25 |
OREL ROCK BOSKOVICE |
0 |
: |
3 |
FC ŽĎÁRNÁ |
||
26 |
FC ŠEBETOV |
3 |
: |
1 |
SK MORAVAN SVITÁVKA |
||
27 |
AJETO ADAMOV |
0 |
: |
11 |
LPP LHOTA U LYSIC |
||
28 |
FC SOKOL LETOVICE |
3 |
: |
8 |
FC DYNAMO ČÍŽOVKY |
||
29 |
JIHOMORAVAN BLANSKO |
1 |
: |
9 |
FC ARTIS BEDŘICHOV |
||
30 |
FC PICCOLO ČERNÁ HORA |
2 |
: |
3 |
FC MICROTEX LOMNICE |
||
31 |
M.K. LOUKA |
(P) 4 |
: |
3 |
FC LHOTA U LYSIC |
||
32 |
FK HOLEŠÍN / KUNIČKY |
5 |
: |
3 |
SOKOL ŠEBROV |
2. kolo: pátek 1. května v 17.00 hod. |
|
||||||
A |
S.t.B JABLOŇANY |
1 |
: |
2 |
TJ ŠERKOVICE |
||
B |
FC LYSICE |
5 |
: |
1 |
FC DLOUHÁ LHOTA |
||
C |
TJ RUDKA |
3 |
: |
14 |
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
||
D |
FC VÍTĚJEVES |
1 |
: |
5 |
FC SVĚTLÁ |
||
E |
KMK ÚJEZD U KUNŠTÁTU |
1 |
: |
2 |
ARSENAL LOMNICE |
||
F |
SK VIKTORIA SUCHÝ |
3 |
: |
1 |
OREL BOSKOVICE |
||
G |
AC KOZÁROV |
1 |
: |
4 |
AC OKROUHLÁ |
||
H |
FC ALUPO DOLNÍ LHOTA |
5 |
: |
2 |
TJ SOKOL KŘETÍN |
||
CH |
FULGUR BÝKOVICE |
1 |
: |
10 |
TORPÉDA VÁŽANY |
||
I |
TJ K20 ŠOŠŮVKA |
5 |
: |
0 |
HŘEBCI LUDÍKOV |
||
J |
SK JESTŘEBÍ |
3 |
: |
5 |
BC ČERVÁNKY RÁJEC |
||
K |
PENTACO BOSKOVICE |
7 |
: |
3 |
FPO BLANSKO |
||
L |
FC ŠEBETOV |
2 |
: |
1 |
FC ŽĎÁRNÁ |
||
M |
FC DYNAMO ČÍŽOVKY |
3 |
: |
8 |
LPP LHOTA U LYSIC |
||
N |
FC MICROTEX LOMNICE |
9 |
: |
1 |
FC ARTIS BEDŘICHOV |
||
O |
FK HOLEŠÍN / KUNIČKY |
8 |
: |
4 |
M.K. LOUKA |
3. kolo: pátek 8. května v 17.00 hod. |
|
|
|
||||
I. |
TJ ŠERKOVICE |
4 |
: |
3 |
FC LYSICE |
||
II. |
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
6 |
: |
2 |
FC SVĚTLÁ |
||
III. |
ARSENAL LOMNICE |
1 |
: |
2 |
SK VIKTORIA SUCHÝ |
||
IV. |
AC OKROUHLÁ |
6 |
: |
3 |
FC ALUPO DOLNÍ LHOTA |
||
V. |
TORPÉDA VÁŽANY |
5 |
: | 0 |
J K20 ŠOŠŮVKA |
||
VI. |
BC ČERVÁNKY RÁJEC |
0 |
: |
4 |
PENTACO BOSKOVICE |
||
VII. |
FC ŠEBETOV |
1 |
: |
5 |
LPP LHOTA U LYSIC |
||
VIII. |
FC MICROTEX LOMNICE |
3 |
: |
6 |
FK HOLEŠÍN / KUNIČKY |
4. kolo: sobota 27. června v 17.00 hod. nebo neděle28. června 10.00hod. |
|
|
|
||||
a |
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
8 |
: |
0 |
TJ ŠERKOVICE |
||
b |
AC OKROUHLÁ |
5 |
: |
7 |
SK VIKTORIA SUCHÝ |
||
c |
PENTACO BOSKOVICE |
4 |
: |
1 |
TORPÉDA VÁŽANY |
||
d |
FK HOLEŠÍN / KUNIČKY |
2 |
: |
4 |
LPP LHOTA U LYSIC |
Finále
Skupina A |
|
|
|
||||
FC KVASAR ČERNÁ HORA |
1 |
: |
0 |
SK VIKTORIA SUCHÝ |
|||
SK VIKTORIA SUCHÝ |
2 |
: |
0 |
FK ROZHRANÍ |
|||
FK ROZHRANÍ |
0 |
: |
2 |
FC KVASAR ČERNÁ HORA |
Skupina B |
|
|
|
||||
LPP LHOTA U LYSIC |
0 |
: |
2 |
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
|||
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
4 |
: |
0 |
PENTACO BOSKOVICE |
|||
PENTACO BOSKOVICE |
0 |
: |
2 |
LPP LHOTA U LYSIC |
O třetí místo |
|
|
|
||||
SK VIKTORIA SUCHÝ |
3 |
: |
0 |
LPP LHOTA U LYSIC |
O první místo |
|
|
|
||||
SOKOL BK SADROS BOSKOVICE |
9 |
: |
3 |
FC KVASAR ČERNÁ HORA |